Hakkımızda

İnanıyoruz ki güzel tasarım yüzünde gülümseme oluşturur. Dünyadaki en iyi tasarımları araştırıyoruz ve sadece üyelerimize sunuyoruz.

Neden?
Aslında başarılı tasarımı bulmak gerçekten zordur. Onu görünce hissedersin, ama tek sorun nerede bulacağını bilemezsin. Bizler tasarıma düşkünüzdür. Çünkü o pratiktir, ilham vericidir, eğlencelidir ya da sadece güzeldir.

Yaratıcılıkta sınırları zorlayan, tanınan ve tanınmayan tasarımcıları bulmak için dünyayı geziyoruz… Ve onları sana getiriyoruz.

Bir tasarımcıyla çalışacağımız zaman sınırlı sayıda ürünü inanılmaz fiyatlarda sadece birkaç günlüğüne beğenine sunuyoruz.

Son Tweetler

Tumblr Beğen

More liked posts

Hermes her yerde! 

Dünyaca ünlü çanta markası Hermes’i Leica fotoğraf makineleri ile bir arada düşünebilir misiniz? 

Onlar düşündüler ve hazırladılar. Leica için sınırlı sayıda üretilen The Lecia M9-P ‘Edition Hermes’ moda ve teknolojiyi bir araya getiriyor. El işçiliği ile fotoğraf makinesine işlenen deri, fotoğraf makinesini kullananlar için muazzam bir dokunuş sağlıyor. 

Yaşayacağınız deneyimi tahmin bile edemeyeceksiniz. İşte Hermes’in yeniden yarattığı Lecia fotoğraf makinesinin özel videosu;

http://media.leica-camera.com/main/assets/video/video_54.mp4

Tags lecia hermes fotoğraf makinesi deri tasarım tasarımcı bamarang bamarang.com.tr design photo machine lecia machine hermes çantaları

 Source bamarang.com.tr